Nauka pływania dla niemowląt

0
407
Rate this post

Przed poczęciem dziecka często i chętnie uprawiałaś sporty. W trakcie ciąży dbałaś o to, by dostarczyć sobie odpowiednią ilość ruchu, chodziłaś na spacery, na basen itd. Wszystko to, co było dla Ciebie możliwe po prostu robiłaś. Nadszedł jednak wielki dzień – dzień porodu, gdy Twoje długo wyczekiwane dziecko przyszło na świat. Co teraz? Chodzisz z wózkiem na spacery, ale nadal brakuje Ci basenów… Podpowiadamy, co możesz w tej sytuacji zrobić.
Istnieją specjalne zajęcia, na których młode mamy mają okazję nauczyć pływać swoje dziecko. Jeśli mieszkasz w Poznaniu, mamy dla Ciebie wręcz idealne rozwiązanie. Lubiłaś basen w trakcie cięży, brakuje Ci wody – nic dziwnego! Nie ograniczaj się tylko dlatego, że masz teraz maluszka.
Zabierz go ze sobą! Nauka pływania dla niemowląt Poznań to świetny sposób na to, byś Ty mogła się wyrwać z domu, trochę nacieszyć basenem, a przy okazji spędzić bezpiecznie czas ze swoim dzieckiem i dać mu szansę na szybki i lepszy rozwój ruchowy, niż u jego innych rówieśników.