SP2 Andrychów – o Akademii

0
1060
Rate this post

Promocja kolarstwa oraz zachęcenie dzieci i młodzieży do aktywnego spędzania wolnego czasu – to nasza misja.

W realizacji tego celu pomaga nam wyspecjalizowana oraz doświadczona kadra trenerska w skład której wchodzą m.in wicemistrzyni olimpijska Maja Włoszczowska i wielokrotny mistrz Polski Tomasz Kramarczyk, a także prosta polityka Akademii Rowerowej – największą wartością są nasi podopieczni. To motto, które towarzyszy nam podczas każdych organizowanych zajęć.
Program szkoleniowy bazuje na odpowiednio dobranych rozwiązaniach i metodach treningowych, które są idealnie dostosowane do potrzeb naszych podopiecznych. Otwieramy przed nimi nieograniczone możliwości rozwoju fizycznego oraz dajemy szansę na wielki sukces. Dzięki temu, już od najmłodszych lat mogą dążyć do zrealizowania swoich sportowych marzeń i brać udział w różnego rodzaju pokazach lub zawodach.
Wierzymy, że dzieci potrzebują odpowiednich trenerów i wybitnych sportowców, którzy kiedyś znajdowali się w podobnej sytuacji jak oni. Teraz – poprzez naszą Akademię – Ci utytułowani sportowcy oferują im wsparcie w rozwijaniu własnych umiejętności i poprawianiu swojej sprawności fizycznej. Dzięki temu nasi uczniowie cenią w nas indywidualne podejście do każdego uczestnika i umiejętność zbudowania odpowiedniego wsparcia. Motywacja jest bardzo ważna podczas uprawiania sportu.
~ Tomasz Kramarczyk, założyciel i trener Akademii Rowerowej
Akademia Rowerowa chce być najlepszym ośrodkiem szkoleniowym w całej Polsce, który dba o poprawienie sprawności fizycznej, odkrywanie nowych talentów oraz rozwój umiejętności najmłodszych poprzez edukacje i dopasowane treningi. W centrum naszej uwagi znajduje się uczestnik szkoleń oraz jego oczekiwania i satysfakcja z uprawiania aktywności fizycznej. Prostota, profesjonalizm i zindywidualizowane podejście pozwalają nam budować z każdym dzieckiem wartościowe i długoterminowe relacje oparte na zaufaniu. A ponieważ nieustannie pracujemy nad nowymi metodami szkoleń, wychodzimy naprzeciw zmieniającym się potrzebom naszych uczniów, którzy poprzez ciągły rozwój wymagają zróżnicowanych metod treningowych.
Nasza siła wynika z solidnego zaplecza kadry trenerskiej, doświadczenia oraz wiedzy, którą każdy z naszych instruktorów chce przekazać swoim podopiecznym. Mamy głęboko zakorzenione wartości sportowe, działamy uczciwie, robimy to co słuszne, a nie to co łatwe. Jesteśmy świadomi tego, że dzięki swojej pracy i podejściu do życia, możemy zaszczepić w dzieciach pasję do sportu. Chcemy wyzwolić w nich energię, dzięki odpowiedniej motywacji oraz razem z nimi budować wartość naszej Akademii – dążymy do tego by zadziwiać rodziców z jaką pasją i szybkością działamy.
Dlaczego o tym wspominamy? Mamy naturalną ciekawość do nowych rzeczy i troszczymy się o naszych uczniów, dlatego z entuzjazmem chcemy realizować postawione cele i w niedługim czasie prowadzić w naszej Akademii nie tylko szkolenia z jazdy na rowerze, ale również lekcje tańca oraz szkolenia z bezpiecznego upadania, prowadzone przez zawodowego judokę. Nasz sukces, to wspólny sukces z dziećmi, którzy są w centrum wszystkiego co robimy. Wierzymy w siłę wspólnej pracy i własnego wkładu do każdego działania. Wierzymy też w naszych ludzi, inwestujemy w nich i jesteśmy dumni, że tworzymy ośrodek szkoleniowy, który za główny cel stawia sobie rozwój, wsparcie i dobrą atmosferę. To wartości, które są dla nas ważne w codziennej pracy, dlatego aktywnie wcielamy je w życie.
Wierzymy, że wartości, którymi się kierujemy to przepis na sukces, dlatego przyjdź do naszej Akademii i przekonaj się, że to wszystko prawda.
Autor: SP2 Andrychów