Adidas X 15.3 Leather – nowoczesny design ukryty w skórze

0
654
Rate this post

Adidas X 15.3 Leather – nowoczesny design ukryty w skórze

Nieprzewidywalne. Pierwszy komentarz, który nasuwa się po pierwszym zerknięciu w stronę tego nowatorskiego modelu. Niszczy wszystkie dotychczasowe schematy, oferując zawodnikom kontrolę nad piłkę, a jednocześnie możliwość wprowadzenia na boisko chaosu. Buty dla walczaków, który nie przepadają za nudą.

Już sama podeszwa zapowiada rewolucję. Przyczepność na niespotykanym dotąd poziomie. A to za sprawą podwójnej porcji korków. Dodatkowo zapewnia niebywałe przyspieszenie. Zastosowano specjalną technologię „eXoframe Traction”, która zapewnia stabilność, podczas wykonywania niekontrolowanych ruchów.

Spore wrażenie robi również cholewka, która jest wykonana z naturalnej skóry, dzięki czemu komfort użytkowania nie podlega dyskusji. Wygoda, która jest warta każdych pieniędzy. A jeśli dodamy do tego, że zastosowano specjalny typ sznurowania, który pozwala idealnie dopasować stopę, to dojdziecie do wniosku, że na rynku pojawiła się perełka, która może zagościć na stopach piłkarzy z całego świata.

Najlepszą rekomendacją jest fakt, że na tę linię stawiają Gareth Bale oraz Luis Suarez, czyli reprezentanci najlepszej ligi na świecie (nie zgodzą się z tym pewnie miłośnicy Premier League). Każdy ofensywny zawodnik stanie się nagle nie do okiełznania, jeśli zaufa serii Adidas X 15.3 Leather.

Solidne wykonanie to jedno, ale nie sposób nie wspomnieć o niesamowitym designie, choć załączone zdjęcia wyrażają więcej niż 2000 słów (są lepsze niż Raffaello!).

Ponadto zastosowano technologię agion, która uwalnia antybakteryjny związek z jonami srebra. Nieprzyjemne zapachy będą skutecznie wyeliminowane. Waszą uwagę pewnie przykuły również przeszycia z przodu buta, których zadaniem jest zapewnienie wytrzymałości i kontroli nad futbolówkę nawet podczas bardzo dynamicznej akcji.

Nie można pominąć specjalnych wzmocnień na pięcie, dzięki czemu możemy zachowujemy większą stabilizację i chronimy stopę przed urazami.