Zagraj w bilard

Bilard to gra towarzyska, którą kochają miliony. Proste zasady i niesamowite emocje w jednym.
Bardzo fajną grą towarzyską jest bilard, czyli w stereotypowym ujęciu barowa rozrywka w naszym kraju. Tymczasem bilard na świecie to jedna z najbardziej popularnych gier towarzyskich. Gra się w niego przyjemnie, szybko, a zasady są bardzo proste. Bez względu na umiejętności można rozegrać pojedynek ze znajomymi. Chociaż posiadanie stołu bilardowego na pewno jest marzeniem sporej ilości osób, to jednak wstawienie stołu bilardowego do domu jest sporym wyzwaniem. Sam stół zajmuje dość dużo miejsca, a trzeba jeszcze przewidzieć przestrzeń na kije. Dlatego też najczęściej w bilard jednak gramy w pubach lub też specjalnych klubach bilardowych, których w naszym kraju powstaje coraz to więcej.
Na pewno gra w bilard sprawdzi się na większości imprez, ale także wtedy gdy chcemy spędzić wolny czas w gronie znajomych i nieco rozerwać się popołudniami. Ani zakup stołu, ani też pojedyncza rozgrywka w klubie nie kosztuje majątku – zakup w pełni profesjonalnego stołu to koszt do 2 tysięcy złotych, a godzina gry w klubie kosztuje tylko kilkanaście złotych.
Chociaż w naszym kraju bilard traktowany jest bardziej jako rozrywka niż sport, to jednak na świecie zawodowi gracze zarabiają dziesiątki tysięcy dolarów za zwycięstwo w pojedynczym turnieju. To pokazuje, że nawet rozrywka w formie sportu może nam dać szansę na całkiem niezłą formę dochodu, chociaż do tego potrzeba lat treningu, bo zawodowy bilard mocno różni się od amatorskiego. Niemniej jednak warto grać w bilard, bo ta gra potrafi wciągnąć na długie godziny, a nawet lata.