Tampony czy podpaski

0
403
4/5 - (1 vote)

Tampony czy podpaski to dylematy kobiet w okresie miesiączki, każda z pań powinna wybrać propozycję najbardziej odpowiednią dla siebie i swojego samopoczucia.
Zwolenniczki podpasek twierdzą, że tampony są niebezpieczne i zwiększają ryzyko zakażenia się bakteriami, natomiast zwolenniczki tamponów uważają, że tampony są bardziej higieniczne i nie przesuwają się tak jak podpaski. Ogólnie lekarze polecają i doradzają, aby na noc używać podpasek, a w dzień tamponów, ale trudno jest zmuszać kobiety, których najważniejsze jest jednak samopoczucie, jeżeli dana kobieta najlepiej czuje się używając podpasek przez cały dzień to trudno jest zmuszać ją do użycia tamponów i odwrotnie, kobieta używająca zazwyczaj tamponów nie przestawi się nagle na podpaski.
Tampony czy podpaski to wybór indywidualny każdej z kobiet, to one same powinny zdecydować, kiedy najlepiej się czują i najbezpieczniej.
Na rynku można wybrać zarówno odpowiednie dla siebie podpaski jak i również odpowiednie tampony, ważne by w czasie tych trudnych kobiecych dni nic nie zakłócało kobiecego komfortu.

Źródło: https://redsms.pl/ultraszybki-internet-airmax/