Studenckie Biuro Podróży

0
510
Rate this post

Studenckie Biuro Podróży

Wysoka konkurencja w branży turystycznej zmusza polskie biura podróży do coraz wyższej specjalizacji. Ostatnio coraz częściej na runku widać slogany: biuro podróży dla emerytów, biuro podróży dla singli, studenckie biuro podróży. Podane w przykładzie studenckie biuro podróży specjalizuje się w organizacji najbardziej imprezowych wyjazdów studenckich w najcieplejszych kurortach świata. To studenckie biuro podróży właśnie zabierze Cię na wyjazd studencki na przykład do Bułgarii, Hiszpanii, Chorwacji, Czarnogóry, Turcji lub Grecji. Prawdziwe wyjazdy studenckie to tanie wakacje, zaczynające się już od 509 PLN. W programie takich wyjazdów studenckich jest nie tylko leniuchowanie na rozgrzanych słońcem plażach, ale również imprezy w najmodniejszych klubach, liczne atrakcje i ciekawe wycieczki fakultatywne. Wyjazdy studenckie zapewnią uczestnikom nie tylko regenerację sił po egzaminach i kolokwiach, ale również gwarantują niezapomniane wspomnienia z tych licznych imprez, wycieczek i spotkań, które przeobrazić mogą się w coś więcej niż tylko wakacyjna miłość.

Wyjazd samochodem do Chorwacji

W ciągu ostatnich kilku lat Polacy coraz częściej i chętniej wybierają się na wakacje do Chorwacji. Nic dziwnego, gdyż jest to kraj o ciepłym klimacie, pięknych plażach, czystej, błękitnej wodzie i znajduje się stosunkowo blisko naszego kraju.

Samochodem do Chorwacji wybiera się przeważająca większość urlopowiczów z naszego kraju. Jakie trasy najlepiej wybrać, jakie ceny napotkamy w tamtejszych sklepach? O tym przeczytamy w artykule.