Tenisowe Akcesoria

0
947
Rate this post

Kiedy obserwujemy z wypiekami na twarzy naszą czołową tenisistkę Agnieszkę Radwańską, to w głowie rodzi się często pytanie. A może by samemu zacząć grać w tenisa.
Jak myśl ta w końcu dojrzeje, to naszą przygodę z tym sportem powinniśmy zacząć poza kortem, wybierając odpowiednie akcesoria tenisowe, które mają ułatwić nam pierwsze kroki z tenisem. Na początek należy wybrać odpowiedni model rakiety tenisowej. Na rynku jest ich olbrzymi wybór, więc lepiej w tej kwestii poradzić się kogoś kto ma o tym większe pojęcie, nawet sprzedawcy w sklepie sportowym. Rakieta powinna posiadać odpowiedni naciąg i uchwyt, który trzeba idealnie dobrać do kształtu dłoni, tak aby nie powodował żadnych ucisków i kontuzji. Oczywiście na początek nie warto inwestować w najdroższy model, nie wiadomo przecież czy złapiemy tenisowego bakcyla na stałe.
Inne akcesoria tenisowe, które musimy dokupić to także odpowiedni pokrowiec do przenoszenia rakiety i oczywiście kilka kompletów piłek, bez których nie ma co pokazywać się na korcie.