Odżywka do Rzęs

0
317
Rate this post

odzywka-do-rzes-3Od urodzenia mogę pochwalić się długimi, ciemnymi rzęsami, które gęsto wyrastają na mojej powiece. Do tego matka natura obdarzyła mnie też kruczoczarnymi, szerokimi brwiami. Wiele kobiet zazdrości mi takiej naturalnie pięknej oprawy oczu, bo same do takiej dążą. W tym celu stosują różnorodne zabiegi mające na celu polepszenie wyglądu brwi i rzęs.
Do lepszego zaznaczenia brwi warto użyć henny lub dobranych do naszego wyglądu cieni. Warto także zadbać o ich odpowiedni kształt, który wyregulować można samodzielnie lub w salonie kosmetycznym, gdzie specjaliści dostosują nam ich kształt pod typ urody.
Z kolei pielęgnacja rzęs jest mniej wymagająca. Na co dzień wystarczy nam w zupełności odżywka do rzęs o dobrym składzie (najlepiej, by zawierała pozytywnie wpływający na włoski olejek rycynowy), która- jeśli będzie regularnie stosowana- pozwoli nam zagęścić je i pogrubić.
Można także wybrać się do kosmetyczki na zabieg pogrubiania, przedłużania lub zagęszczania rzęs. Nie są one jednak w pełni trwałe i dla długotrwałego efektu trzeba ten zabieg powtarzać.
Kiedy zastosujemy którąś z wyżej wymienionych metod, nasza oprawa oczu wiele zyska. Możemy teraz chwalić się regularnymi brwiami i długimi rzęsami, które są w pełni naturalne.