Loty do Londynu

0
854
Rate this post

Spędzanie weekendu poza domem jest jednym z ulubionych zajęć młodych ludzi. Jeszcze kilka lat temu studenci wyjeżdżali w obrębie własnego kraju. Na szczęście od około 10 lat obserwujemy rozkwit tanich linii lotniczych, które oferują przeloty po całej Europie w atrakcyjnych cenach. Niejednokrotnie loty po Europie bywają tańsze od przejazdu pociągiem w obrębie tego samego kraju.
Loty do Londynu stały się niezwykle atrakcyjne cenowo. Kilka lat temu za przelot Warszawa-Londyn, Londyn-Warszawa trzeba było zapłacić grubo ponad 1000 złotych. Obecnie można tę trasę pokonać za 400-900zł. Oczywiście dla wytrwałych, którzy będą śledzić strony internetowe takie jak: www.esky.pl, www.latamy.pl?, www.eloty.pl czy też www.fru.pl można trafić na promocyjne ceny biletów lotniczych. Nagrodą dla nich są Loty do Londynu na 200-400zł w obie strony. Większa liczba podróżujących to także większa ilość zarezerwowanych noclegów oraz ożywienie turystyki. Nie trzeba już planować wyjazdu z wyprzedzeniem i brać na ten cel urlopu z pracy czy też rezygnować z zajęć na uczelni. Tanie loty na ostatnią chwilę kuszą, aby zwiedzać inne kraje chociażby na weekend.
Rozkwit transportu lotniczego pozytywnie wpływa na tolerancję ludzi, ich obycie w świecie i chęci poznawania nowych krajów, kultur oraz akceptację odmienności.