Jak wydłużyć sylwetkę za pomocą ubrań?

0
841
Rate this post

Mnóstwo kobiet narzeka na swój zbyt niski wzrost. Jednakże pamiętajmy, że za pomocą odpowiednich ubrań możemy całkowicie odmienić swoją sylwetkę. Strój spokojnie doda nam kilka centymetrów. Jak więc go stworzyć?

Po pierwsze, wykorzystajmy trendy, które od lat są nam znane. W końcu taka moda na szpilki raczej nigdy nie przeminie. A to właśnie ten rodzaj obuwia dodaje centymetrów wzrostu. Koniecznie przekonajmy się więc do butów na wyższym obcasie. Nie muszą to być od razu szpilki. Już buty na koturnie sprawią, ze nasza sylwetka nabierze ładniejszych proporcji. Jeśli jednak chcemy jeszcze bardziej ją wydłużyć, zacznijmy się ubierać monochromatycznie. Strój złożony wyłącznie z czarnych elementów świetnie nas wyciągnie. Postarajmy się również unikać zbyt szerokich ubrań, które tylko „przyciągną” nas do ziemi.
To bardzo ważne, aby nauczyć się dobierać ubrania do swojej sylwetki. Dzięki kilku krokom możemy bowiem dodać sobie nawet kilkanaście centymetrów, czym zyskamy zupełnie nowy i lepszy wygląd.