Fitness flex Kondratowicza

0
595
Rate this post

Szanowni Państwo

Witamy na stronach FLEX GYM. Klub działa od kwietnia 2003 roku i jest połączeniem klubu fitness oraz bazy treningowej do sportów walki. Posiadamy siłownię wyposażoną w sprzęt firmy Olymp oraz w nowoczesne urządzenia aerobowe, dwie profesjonalnie nagłośnione sale do fitness oraz sale treningowa do sportów walki na której znajdziecie Państwo profesjonalny, czterolinowy ring podłogowy, worki treningowe, matę tatami oraz niezbędny do treningów sprzęt taki jak rękawice, tarcze, skakanki itp.

Oczywiste jest również istnienie czystego i schludnego zaplecza sanitarnego. Zapraszamy również do sauny suchej oddzielnej dla mężczyzn i kobiet.

Ideą pierwotną która towarzyszy nam do dziś jest zapewnienie treningu, opieki instruktorskiej na jak najwyższym, profesjonalnym poziomie. Dlatego też nasi instruktorzy to wysokiej klasy certyfikowani specjaliści częstokroć mogący się poszczycić medalami na arenach krajowych i międzynarodowych. Zapraszamy do obejrzenia i przeczytania informacji na temat naszej kadry instruktorskiej.
ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ NA MASAŻ I TRENINGI INDYWIDUALNE

W FLEX GYM prowadzimy różnorodne szkolenia i kursy, które pozwalają pozbyć się kompleksów, pokonać własne słabości i uwolnić nagromadzoną energię. Harmonijnie połączycie duszę i ciało..

Prowadzimy szkolenia w wielu dyscyplinach, które wszechstronnie rozwijają ciało i umysł

Posiadamy profesjonalny ring bokserski, maty tatami, worki treningowe oraz wydzieloną salę do ćwiczeń w małych grupach

Dysponujemy estetycznym i miłym zapleczem socjalnym
Mamy profesjonalnie przygotowane sale do ćwiczeń
Posiadamy najlepszy sprzęt nagłaśniający
Z nami trenują najlepsi
Nas trenują najlepsi

Oferujemy szeroki zakres szkoleń i kursów z zakresu sztuk walki – zarówno tych tradycyjnych jak i wywodzących się elitarnych jednostek służb specjalnych.
Poszczycić się możemy wysoko wykwalifikowaną kadrą trenersko – instruktorską.
To u nas możesz zdobyć umiejętności pod okiem profesjonalistów i poznać kolejne wtajemniczenia.

Nauka i szkolenia w następujących sztukach walki:

Boks
Brazilian Jiu-Jitsu
Kick Boxing
Shoot Fighting
W Fitness Club ELE prowadzimy różnorodne szkolenia i kursy, które pozwalają pozbyć się kompleksów, pokonać własne słabości i uwolnić nagromadzoną energię. Harmonijnie połączycie duszę i ciało…

Oferujemy Paniom:
ABT, Fat Burning, Interwał, Pilates, Step, Stretching, TBC, BS, Hilo, Latino
W przypadku dzieci prosimy o konsultacje z naszymi trenerami.

słowa kluczowe: nowa siłownia targówek, zumba sylwia, gymflex, kondratowicza 27 warszawa, ul gym, sylwia zumba, kondratowicza 37 warszawa, fitness targówek warszawa, local gym