Anaboliczne Sterydy

0
628
Rate this post

Wiele osób po jakimś czasie korzystania z siłowni lub uprawiania innego sportu zauważa, że ich przyrosty i osiągi stoją w miejscu, mimo najcięższych treningów. Cóż, to niestety normalne, gdyż sam trening bardzo często nie wystarczy po osiągnięciu pewnego poziomu.

Przede wszystkim trzeba zastanowić się nad tym, jak wygląda nasza dieta. Jeżeli jemy niezdrowo, unikamy białek, natomiast wiele kalorii dostarczamy z węglowodanów prostych, to nie mamy co liczyć na rychłe poprawy osiągów. Zacząć więc trzeba od spotkania z dietetykiem, który ustali nam zbilansowaną dietę, bogatą w witaminy, białko i zdrowe węglowodany.
Kolejnym ważnym elementem jest zastanowienie się nad jakością naszego treningu. Może warto wynająć trenera personalnego, który powie nam, co moglibyśmy robić lepiej? Często nieprawidłowa technika lub zły dobór ćwiczeń powoduje zahamowanie wzrostów.
No i na koniec, kiedy mamy już opracowaną dietę i poprawna technikę, można zacząć zastanawiać się nad tym, czy konieczne nie będą sterydy anaboliczne, jednak zawsze należy podchodzić do tego ostrożnie.