Adidas MPZ Messi 15.3 TF – buty dla perfekcjonisty

0
524
Rate this post

Adidas MPZ Messi 15.3 TF – buty dla perfekcjonisty

Nie trzeba wybitnie interesować się piłką, żeby wiedzieć, kim jest Leo Messi. Gwiazda światowego formatu. Perfekcjonista w każdym calu. Często uważany za robota, który jest zaprogramowany na gole. Jeśli swoim nazwiskiem firmuje jakiś produkt – to nie ma miejsce na fuszerkę.

Skoro każdy element piłkarskiego rzemiosła opanowuje do perfekcji, to nie inaczej jest z butami, które promuje. Każdy kolejny model oferuje użytkownikowi jeszcze więcej jakości, wyróżniając się uniwersalnością.

Te zgrabnie zaprojektowane buty sprawiają, że dynamicznie przemieszczamy się po całym boisku. Jakbyśmy nic nie mieli na stopach. Ten model (przy rozmiarze 42,5) waży niespełna 250 gramów! Jest duża szansa, że – podobnie jak genialny Argentyńczyk – zapisze się złotymi zgłoskami na kartach futbolu. Stworzone dla piłkarskich magików, którzy nie powinni się obawiać boiskowego tłoku. Zapewniają kontrolę na najwyższym poziomie.

Duża w tym zasługa konfiguracji messiGAMBETRAX, która dodatkowo daje spory zastrzyk zwinności i przyspieszenia, niezależnie od powierzchni. Zastosowano najnowsze technologie, które gwarantują idealne wyczucie piłki, a duża w tym zasługa cholewki, wykonanej ze skóry syntetycznej. Warto zwrócić uwagę również na podeszwę, która pozwala grać na mocnej i sztucznej nawierzchni. Przyczepność idealna! Docenicie to podczas szybkiej gry, kiedy każdy detal może decydować o końcowym wyniku.

Często piłkarze narzekają na komfort stopy w butach. W tym przypadku nie mają prawa zgłaszać żadnych zażaleń. Otrzymują model, który wyposażony jest w perfekcyjnie przygotowaną wyściółkę, która zapewnia wygodę i blokowanie stóp w cholewce.

But stworzony, aby sprawiać radość z kombinacyjnej i ryzykownej gry. Niebanalne zagrania to sól piłki nożnej, a bez geniuszy byłoby to niemożliwe. Właśnie z myślą o nich powstają takie modele. Dodatkowo cieszą oko atrakcyjnym designem.