Tak naprawdę znam bardzo wielu ludzi – głównie mężczyzn, którzy lubią typy bukmacherskie. Świetnie znam tę dziedzinę, bo sam gram u bukmacherów od przynajmniej 10 lat. Choć oczywiście w czasie swojej kariery nie wygrałem za wielu pieniędzy, to w sumie tak czy siak będę ciągle grał u bukmacherów!
Z jakich przyczyn? Cóż, prawda jest taka, że tak naprawdę to sytuacja jest taka, iż uwielbiam dreszczyk emocji – gdy obstawiam zakłady bukmacherskie za znaczącą część wypłaty, nareszcie czuję, że żyję. Chcę w trzeciej części tekstu napisać trochę odnośnie prawidłowego typowania meczów.
Sądzę, że obecnie miłośnicy obstawiania meczów mają dużo łatwiejsze życie – w końcu bez najmniejszego problemu można trafić na te typy bukmacherskie, które być może nie są pewniakami, lecz mogą jakoś uchronić nas przed popełnieniem błędu. A więc jeśli chcesz postawić na Real Madryt w spotkaniu z Manchesterem City, lecz dowiadujesz się, iż bardzo duża grupa obstawiających optuje za drugą drużyną, ponieważ chociażby są dużo lepiej przygotowani fizycznie, po prostu masz okazję przemyśleć własną grę. Nadal będę grywał u bukmacherów, Tobie również to radzę. No chyba, że nie jesteś pełnoletni.