Gdy wokół turystyka nie zawodzi, a swoją cegiełkę dokładają lokalni przedsiębiorcy, których wsparcie jest niezwykle ważne w każdej bazie turystycznej, to można mówić o wielkim sukcesie. Inwestycje w końcu kiedyś muszą zacząć się zwracać. Przybycie tam to wielka gratka dla turystów ze wszystkich zakątków świata i to nie są tylko przechwałki, lecz fakty, z którymi musi się uporać konkurencja.

Stare miasto kusi swoją wspaniałą architekturą, jednak to nie jedyna oferta lokalnego rynku. Restauracja stare miasto Lublin to jedna z najprzedniejszych kuchni w kraju. Wygoda i komfort spożywania posiłku to wielki atut lecz nic nie przerośnie siły perswazji, jaką w przypadku restauracji ma doskonały smak przyrządzanych potraw.
Wszelcy kuchmistrzowie kryją się gdy do działania zabiera się ta kuchnia i jej ekipa złożona z pasjonatów, ale i wykształciuchów z bogatym, zawodowym doświadczeniem. To oni tworzą podwaliny, na których została zbudowana reszta doskonałości i udekorowana wisienką, by dodać nico więcej misterności rodzimej i najprzedniejszej kuchni, gwarantujących kulinarną rozkosz.