Lefery Cosmetics oferuje ultraregenerujący krem przeciwzmarszczkowy:
Active Cell Regeneration Lefery Cosmetics
Krem przeciwzmarszczkowy na dzień

Sekret skuteczności Active Cell Regeneration Lefery Cosmetics na dzień tkwi w jego składzie – to kompilacja aktywnych składników z jednej strony naprawczych, a z drugiej regenerujących.
Stosowanie Active Cell Regeneration Lefery Cosmetics na for Day skutkuje:

intensywnym odżywieniem wszystkich partii skóry,
widocznym opóźnieniem procesów starzenia się skóry,
wyraźnym zniwelowaniem zarówno tzw. cienkich linii, jak i zmarszczek, a także cieni pod oczami i opuchnięć,
przywróceniem cerze naturalnego blasku i zdrowego wyglądu,
wzmocnieniem naturalnej warstwy ochronnej we wszystkich komórkach skóry,
przyspieszeniem procesu regeneracji tkanek.

Zawarte w Active Cell Regeneration Lefery Cosmetics na dzień mikrocząsteczki kolagenu pobudzają fibroblasty do jego produkcji – posiadają właściwości wiążące i zatrzymujące wodę w najgłębszych partiach ludzkiej skóry. Dzięki temu cera dojrzała jest znowu jędrna, bardziej gładka i odporniejsza na działanie czynników zewnętrznych i wywoływanych przez nie ewentualnych podrażnień.

Lefery Active Cell Regeneration for Day przed włączeniem do sprzedaży został poddany rozlicznym testom dermatologicznym. Jego działanie nie było natomiast testowane na zwierzętach.
Jak stosować Lefery Active Cell Regeneration for Day?

Należy go nakładać codziennie rano na oczyszczoną z sebum i innych zanieczyszczeń twarz, szyję oraz dekolt. Krem, aby był stuprocentowo skuteczny powinien być równomiernie rozprowadzony na skórze i delikatnie opuszkami palców wklepany. Lefery Active Cell Regeneration for Day może także stanowić doskonałą bazę pod codzienny makijaż.

Minimalny czas, przez jaki należy aplikować krem to 4 tygodnie. Niemniej jednak producenci zaznaczają wyraźnie, że spektakularne efekty stosowania Lefery Active Cell Regeneration for Day są osiągane po 3-miesięcznej kompleksowej kuracji, która obejmuje aplikację kremu zarówno na dzień, jak i na noc.
Składniki kremu Active Cell Regeneration Lefery Cosmetics:

Kremy Lefery Cosmetics zawierają tylko ekologiczne, naturalne substancje kosmetyczne, które nie tylko odmładzają, ale również regenerują skórę. Cząsteczki substancji aktywnych zostały zmniejszone nowoczesnymi technikami do rozmiaru kilku mikrometrów, co sprawia, że ich przenikalność jest ponad 200 razy większa niż w zwykłych kremach do pielęgnacji skóry.
AVOCADO OIL
AVOCADO OIL

w naturalny sposób pobudza skórę do odnowy wysłużonych komórek;
D-PANTHENOL
AVOCADO OIL

przyczynia się do spłycenia pojawiających się wraz z upływem czasu zmarszczek;
KWAS HIALURONOWY
AVOCADO OIL

to polisacharyd, którego ilość wraz z biegiem czasu znacznie zmniejsza się w organizmie, a jego zadaniem jest m.in. wiązanie wody w ciele, zwalczanie wolnych rodników i in.;
KOLAGEN
AVOCADO OIL

główne białko tkanki łącznej występujące w organizmie. LEFERY Active Cell Regeneration for Day przywraca równowagę pomiędzy utratą a produkcją nowych włókien kolagenowych;
BORAGE OIL
AVOCADO OIL

ten olejek m.in. zwalcza wolne rodniki i usprawnia przepływ krwi w naczyniach krwionośnych – w głównej mierze dotyczy to cery suchej i dojrzałej.