Ogólnopolskie laboratorium genetyczne Genmed – prywatne testy na ojcostwo i ostalanie ojcostwa w sądach

Testy na ojcostwo
Popularność testów na ojcostwo stale się zwiększa. Coraz więcej młodych mężczyzn chce się przekonać czy są biologicznymi ojcami swoich dzieci. Od kilku lat za sprawą rewolucyjnego rozwoju biotechnologii najnowsze jej zdobycze stały się w końcu dostępne dla wielu ludzi. W Stanach Zjednoczonych, gdzie rynek tych usług jest największy w Świecie już ponad 300 000 osób rocznie decyduje się na wykonanie takich testów, w Polsce kilkanaście tysięcy.

Laboratorium genetyczne GenMed oferuje testy DNA na ojcostwo zarówno dla celów prywatnych jak i sądowych na terenie całej Polski. Zestawy do pobrania materiału są wysyłane pocztą i umożliwiają pobranie DNA w zaciszu domowym. Procedura zakłada jedynie potarcie wewnętrznej strony policzka specjalnym patyczkiem z bawełnianą końcówką i odesłanie ich do laboratorium. Po dwóch tygodniach otrzymują Państwo wyniki. Nasze testy umożliwiają potwierdzenie ojcostwa z 99,999% prawdopodobieństwem, bądź zaprzeczenie ojcostwa w 100%. Wyniki otrzymują Państwo drogą listowną lub też (na własne żądanie)telefonicznie lub poprzez maila.
Dla wygody naszych klientów wdrożyliśmy również dodatkowe usługi takie jak dojazd do klienta, badanie śladów biologicznych oraz rozszerzenie zakresu badań.

Test DNA można również wykonać w siedzibie naszej firmy. Każdemu klientowi naszego laboratorium zapewniamy całkowitą dyskrecję i anonimowość. Dysponujemy również siecią placówek na terenie całego kraju, gdzie można pobrac materiał do badań oraz zasięgnąć więcej informacji.